1. Kreu
  2. /
  3. Libra
  4. /
  5. eBooks falas

eBooks falas

0.00

Jo 1, por 3 libra elektronik, apo siç njihen ndryshe eBooks!

Merrni tani këto libra që do t’ju ndihmojnë për të nisur rrugën e biznesit online.

Dropshipping simplified – Çfarë është dhe si funksionon ky dropshipping? Cilat janë rrugët dhe mundësit e nisjes së një biznesi të tillë?

Ecom Mastery – Rruga e nisjes së një biznesi online (ecommerce) dhe cilat janë strategjitë dhe taktikat bazë?

Influencer marketing – Si mund të shfrytëzohet ndikimi online për të përfituar financiarisht dhe për të arritur sukses në fushata marketingu?

Të tjera

Menu